Купити ортопедичний матрац: зважений і правильний вибір

Сучасний ринок красується широким асортиментом ортопедичних матраців. Деякі вважають, що вони здатні не просто бути запорукою хорошого і міцного сну, але і вилікувати багато хвороб.

Але більшість покупців стикаються з проблемою - де ж все-таки матраци недорого купити і найголовніше, який ортопедичний матрац краще. Перш за все потрібно пам'ятати, що якісний матрац повинен повторювати вигин людського тіла. Таким чином під час сну відпочинете не тільки ви, але і ваша спина.

Матраців є два види - пружинні та безпружинні. Економніше купувати пружинні, у них цінова планка нижча. Вони складаються з кілька видів шарів і пружинної системи. Але по-справжньому ортопедичні матраци - це ті, у яких пружини не пов'язані між собою. Безпружинні хоч і дорожчі, але вони виготовляються з декількох шарів набивання: кокосова стружка, латекс і інші. Це допомагає надавати деякий лікувальний ефект.

Якщо ви не знаєте, який ортопедичний матрац недорого купити найкраще, то перш за все дізнайтеся розмір спального місця. Існують односпальні - 80 на 190 см або 90 на 200 см, а також двоспальні - 160 на 220 см. Можливо також замовити індивідуальне виготовлення під ваші параметри.

Зверніть увагу - вартість матраца безпосередньо залежить від того, який матеріал використовували під час виготовлення. Часто сам матеріал важливіший системи матраца. Він не повинен викликати алергії, свербіння, висипу, кашелю. Для цього обов'язково під час покупки попросіть надати сертифікати якості на продукцію. Для людей з великою вагою підбирайте продукцію з показниками високої жорсткості.

Якщо вас зацікавила покупка, то вам варто купити матрац в інтернет-магазині «Товар Дому». У нас товари відмінної якості, які відповідають високим європейським аналогам, проте за своєю ціною доступні українським покупцям.

Дізнатися більш детальну інформацію можна за вказаними контаткним номерами на сайті. Наші менеджери-консультанти не тільки дадуть відповідь на всі ваші питання, але і допоможуть з вибором. Доставка відбувається по всій території України.